KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9133057
nr 913 3057
Blandteknik
Allmogetavla, Småland, 1800-tal, 52x134
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 22 september 2014
kl 19:11:37
1.700 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr
2.600 kr
3.000 kr
3.000 kr